Teras Çatı Merdivenleri

Çatı katına kolay ve güvenli erişim imkanı sunar. Montajı takiben katlanıp tavana kaldırılabilen ahşap merdiven yerden kazanç sağlamaktadır. Ahşap çatı merdiveni ahşaptan imal edilmiştir ve üç ya da dört kat katlanır bölümden oluşmaktadır. Şık bir şekilde hazırlanmış kapak ilave bir dekoratif cila gerektirmez. Ahşap çatı katı merdiveni dayanıklı ve işlevsel olup çatı katına kolay erişim sağlar.

ALBAYRAK çatı merdiveni çamdan imal edilmiştir ve üç ya da dört kat katlanır bölümden oluşmaktadır.Şık bir şekilde hazırlanmış kapak ilave bir dekoratif cila gerektirmez. Çatı merdiveni dayanıklı ve işlevsel olup çatı katına kolay erişim sağlar. Hızlı Sabitleme sistemi iki kişi tarafından kolayca kurulabilmesin ve kolayca merdiven yüksekliğini ayarlayabilmenizi sağlar ve herhangi bir ön yükleme gerektirmez tarafınızdan kolaylıkla kurulabilir.

Merdiven basamaklarının dış yüzeylerinde çıkıntı yoktur

Herhangii bir ön yükleme gerektirmez tarafınızdan kolaylıkla kurulabilir.

Çatı Merdiveni Uygulama ve tanıtımı Çatı merdivenleri her durum için en uygun çözümdür : zengin standart ölçülerde ve verilen ölçüye göre üretim mevcuttur. Kullanımları kolay, rahat ve güvenlidir.

ÇATI MERDİVEN ÖLÇÜLERİMİZ:
60 x 110
70 x 110
60 x 120
70 x 120
80 x 110
80 x 120

PORTATİF ÇATI MERDİVENİ
1.sınıf çamdan imal edilmiş olup birbiri üzerine katlanabilen üç parçadan oluşuyor. Çatı arası mekanlarına basit ve güvenli geçiş yapmayı sağlıyor. Üzerinde montaj için bırakılmış özel delikler sayesinde ahşap üzerinde tahribat yapmadan montaj imkanı veriyor. Montesi tamamlandığında hiçbir dekoratif aksesuar veya tamamlayıcıya ihtiyaç duymayan bir kapağa sahip.

ALBAYRAK çatı merdiveni dayanıklı, fonksiyonel ve çatı arası mekanlarına geçiş kolaylığı sağlıyor. Güvenlik düzeyi üst seviyede. Sahip olduğu durdurma sistemleri sayesinde açılıp kapanma esnasında hiçbir tehlike arz etmiyor.

ÇATI MERDİVENLERİ MODELLERİMİZDE:
•Katlanır Çatı Merdiveni
•Merdiven Alüminyum Çatı Merdiveni
•Motorlu Makaslı Çatı Merdiveni
•Metal Katlanır Çatı Merdiveni
•Teras Merdiveni
•Kapaklı Çatı Merdiveni
•Teleskop Çatı Merdiveni
•Portatif Çatı Merdiveni

HAKKINDA DAHA FAZLASI İÇİN; 0216 487 00 61 – 0532 624 96 72

Blog içinde yayınlandı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir