Eternit Çatı Tamiri

Eternit Çatı Tamiri: Yapılar çatılardan, ışık alması için,yada hafif olması için çatı örtüsü Eternit malzemesi tercih edilir.eternit malzemesi renk çeşitleriyle çok albenisi vardır. Eternit altı konsriksiyonuna göre montaj şekli vardır.  Eternit gereci tercih edilir. Eternit malzemesi renk seçenekleriyle çok albenisi vardır. Eternit altı konsriksiyonuna göre montaj şekli vardır. İş yeri çatılarında çoğunlukla Eternit, Trapez saç gibi malzemeler kullanılmaktadır.Bu çatıların en büyük sorunlarını  zafiyetlerini aşağıdaki şekilde özetlemek mümkündür.

Eternit Çatı Tamiri

1-Çatı Örtüsünün sıcak-soğuk-rüzgar etkileriyle küçük hareketleri ( yani bilinen ifadeyle çatı örtüsünün çalışması) sonucunda ek yerlerinde açılmalar, tespit vida diplerinin genişlemesi kaçınılmazdır..Bu ise çatının akması, rüzgarlı havalarda ses yapması demektir.

2-Eternit veya trapez saçlarda ilerleyen zamanlarda oluşan delikler, çatlaklar, çürümeler çatıyı kullanılamaz hale getirmektedir.

3-Çatı saçağı ile duvar arasında kalan boşluklar hiç bir şekilde tam olarak kapıtılamadığından buralardan da yağmur, kar, çevrenin bütün TOZLARI , hatta kuşların girişi önlenememektedir. Soğuk-sıcak rüzgarlar bu boşlukların bir tarafından girip diğer tarafından çıkarak iç mekanın aşırı soğuması veya ısınmasına sebep olmaktadır.

Daha Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayınız: 0216 487 00 61 – 0532 624 96 72

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir