Balkon Çatı Modelleri

Balkon Çatı Modelleri

Balkon Çatı Nedir?

Balkon Çatı Modelleri; Balkonların veya üst katlardaki üzeri açık olan alanların üzerinin ve etrafının kapatılması uygulamalarıdır balkon kapatma uygulamasında balkon çelik konstrüksiyon yapılarak üzerine OSB ziftli yalıtım şıngıl uygulanır konstrüksiyon arasına taş yünü tavana alçıpan yada isteğe bağlı olarak ahşap lambri uygulanır.

 

Balkon Çatı Nerelere Uygulanabilir?

Diğer bir uygulama ise çelik konstrüksiyon üzeri polikarbon uygulamasıdır yalıtım sıcak soğuk açısından şıngıl uygulaması daha iyi yalıtım sağlamaktadır. çatı balkon şekli nasıl olursa olsun çok rahatlıkla kapatılır balkon kapatma uygulama sistemleri üzeri açık olan ve kapatılması istenen her mekanda uygulanabilir ve çok estetik görünüm elde edilir etrafının kapatılması işlemi ise balkon sistemlerinde uygulanan balkon kapatma sistemleri ile yapılmaktadır.

 

 

 

Emniyetli Yapılar

Yada eşik istenilmeyen ve yüksek olan alanlarda ise üsten askılı boy balkon sistemleri ile kapatılır, çatı balkon kapatma sistemleri estetik ve emniyetli olup rahatlıkla kullanılabilir ve uygulandığı alanların dört mevsim kullanılmasını sağlar.

 

Neden Uygulanmalıdır?

Ülkemizde hava şartlarından dolayı bu mekanlar kapatılmadan pek kullanılamaz bu alanları kapatarak mekanınıza katıp emniyetle kullanabilirsiniz. Bina balkon yapısına, bulunduğu bölgeye, nem, sıcaklık, soğukluk oranları baz alınarak sağlıklı bir şekilde en uygun biçimde malzemeler montaj yapılır. Firmamızdan balkon çatı kaplama malzemeleri ve fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

 

Uygulama Fiyatları Ne Kadardır?

Balkon Çatı Modelleri Ve Kaplamaları metre fiyatı ...... TL ' Dir. Balkon Çatı Modelleri Ve Kaplamaları Sektöründe piyasada En iyisi olduğumuzdan Şüpheniz olmasın. Zaten paylaşmış olduğumuz görsellerimiz de yapmış olduğumuz işlerimiz mevcuttur. inceleyip Kontrol edebilirsiniz.Alanım Dar İstediğim olmaz gibi şüphelerde bulunmayın Önemli olan alan değil alanı etkili kullanmaktadır. Eğer Sizde Mekanınızda, Evinizde Sıcak ve Estetik Bir Ortam Yaratmak İstiyorsanız. Gelin sizde Albarak Yapı'ya Teslim Edin ve Kusursuz Bir Sonuç için beklemede kalın.

 

Balkon Çatı Modelleri Ve Kaplamaları Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin İletişime Geçin: 0216 487 00 61 - 0532 624 96 72

CAM BALKON