Ahşap Merdiven Kaplama

Ahşap Merdiven Kaplamaları | Ahşap Merdiven Kaplama Fiyatları

Ahşap Merdiven Kaplama; Geniş veya katlı yapılarda kullanılan ahşap merdivenler yaşam alanımıza estetik ve dekoratif bir görünüm sağlar. Ahşap merdivenlerinizin, ahşap ve metal merdiven trabzanlarınızın bakımında kullanacağınız ürünlerimizi inceleyiniz.

 

Ahşap merdiven, ahşap basamak, ahşap korkuluk, ahşap küpeşte, ahşap trabzan merdiven süpürgeliği, ahşap merdiven montajında üstün hizmet anlayışı ve kalitesinden ödün vermeden sınırsız seçeneklerle hizmet vermekten Albayrak Group Mobilyaolarak gururluyuz.
Ahşap Merdiven üretiminde, mekan ölçülerine uygun olarak, tamamen sizin istek ve tercihleriniz doğrultusunda üretim yapılmaktadır.

 

- Ahşap merdiven tasarımı, üretim ve montajı
- Helezon merdiven, yanaklı merdiven, omurgalı merdiven, metal gövdeli merdiven
- Ahşap küpeşte, merdiven korkuluğu, trabzan, özel merdiven süpürgeliği
- Daralan merdiven, masif mediven, lamine merdiven, parke merdiven, laminat merdiven, panel merdiven, flato kaplama merdiven çeşitleri imalatı ile daima hizmetinizdeyiz
Yanlızca merdiven değil küpeşte (trabzan) modellerindede sınır tanımıyoruz.

 

Yaşadığınız mekanı size özel kılan, sizin tercihleriniz ve hayallerinizdir. Ahşap sıcaklığını, sağlığını ve şıklığıyla yaşadığınız mekanları size özel yapalım.

Ahşap merdiven, basamak, korkuluk, küpeşte, süpürgelik işleri çam, meşe, maun, kayın, dişbudak, kiraz, gibi masiften imal edilmekle birlikte, konutunuzda kullandıgınız ahşap, lamine, laminant parkelerinizden de imal edilmektedir. Ayrıca ev dekorasyonu, villa dekorasyonu, konut dekorasyonu işlerinizde kullandığınız ahşap panel kaplamalardan da imal edilmektedir.

Ahşap Merdiven Kaplamaları Hakkında Daha Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: 0216 487 00 61 - 0532 624 96 72